RETINOL COLLAGEN BOOST

Retinol Collagen Boost z maską RetiMax 4% w salonie urody Saphona Poznań

Mamy dla Was wyjątkowo skuteczną terapię odmładzającą i niwelującą niedoskonałości skóry Charmine Rose – RETINOL COLLAGEN BOOST. Zabieg już dostępny w Saphona.

5 lat młodsza skóra już po jednym zabiegu Retinol Collagen Boost z maską RetiMax 4% z linii Charm Medi.

Ostatnie dni zimy to idealny czas na wykonanie intensywnie odmładzającego i wygładzającego zabiegu Retinol Collagen Boost, który cofnie wygląd twojej skóry o kilka lat. To unikalne na rynku, opatentowane przez Charmine Rose połączenie 4% retinolu – najbardziej aktywnej formy witaminy młodości (wit. A) z argininą – składnikiem intensyfikującym jego działanie terapeutyczne.

Po pierwszym zabiegu zauważysz wyraźne wygładzenie drobnych zmarszczek. Skóra będzie miękka w dotyku, zdecydowanie lepiej napięta. Jej koloryt będzie delikatnie wyrównany. Skóry o szarym odcieniu, czy cery palacza nabiorą witalności i świeżości. Dodatkowo przy skórach problematycznych zmniejszy się wydzielanie sebum oraz ilość wyprysków a pory ulegną zwężeniu. Retinol nie tylko usunie warstwy uszkodzonych komórek ukazując zdrowszą i zregenerowaną skórę, ale też zadziała w jej głębokich warstwach w rezultacie zwiększając ilość kolagenu i elastyny oraz składników odpowiadających za nawilżenie. Dzięki czemu efekt wypełnienia i wygładzenia będzie utrzymywał się przez wiele miesięcy. Seria zabiegów pogłębi i zdecydowanie utrwali opisane wyżej efekty terapeutyczne. Zapraszamy do salonu urody Saphona w Poznaniu!

#SaphonaPoznan #SalonKosmetyczny #CharmineRose #beauty #kosmetyczka #KosmetyczkaPoznan #CharmMedi #zabieg #look #skin #skóra #cera #odmładzanie #poznan #retinol #collagen #RetinolCollagenBoost #top #trendy #młodość #TerapiaOdmładzająca #WitaminaA #arganina #kolagen #RegeneracjaSkóry