Festiwal Fryzjerski Hair Fair 2016 Katowice


16_targi_fryzjerskie_festiwal_hair_fair_katowice_saphona_poznan_001Nowa odsłona Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair to 16 Targi Fryzjerskie w Katowicach. Już wkrótce, bo w listopadzie 26 i 27, będziemy uczestniczyć w kolejnej rewolucji w historii festiwalu. Ta doskonale znana, świetnie rozwijająca się i zaskakująca z roku na rok impreza branży fryzjerskiej w tym roku odbędzie się w zupełnie nowej odsłonie! Katowice i najnowocześniejsza hala wystawiennicza w kraju, w samym sercu miasta. Wraz z setkami najważniejszych osób w branży, sympatykami festiwalu, miłośnikami fryzjerstwa, aktywnymi fryzjerami stylistami, artystami światowego formatu, mistrzami i uczniami. Spotkamy się w Katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK & Spodek).

16_targi_fryzjerskie_festiwal_hair_fair_katowice_saphona_poznan_003

Wraz nową lokalizacją impreza zyskuje absolutnie wyjątkową przestrzeń i możliwości dalszego rozwoju, ponieważ organizatorzy już teraz zapowiadają rewolucyjne zmiany zmierzające do zaspokojenia zawodowych potrzeb najbardziej wymagających profesjonalistów. W programie znajdą się m.in.:

  • SCENA GŁÓWNA ARTISTS & SHOWS – najlepsze pokazy gwiazd fryzjerstwa w skali kraju, Parada Szkół fryzjerskich, ponad 20 pokazów fryzjerskich.
  • EDU STAGE – edukacyjna scena techniczna z prezentacjami fryzjerskimi krok po kroku, ponad 10 pokazów technicznych.
  • SZKOLENIA WARSZTATOWE VIP – światowi styliści: WARSZTATY Z GWIAZDĄ.
  • PREMIERY RYNKOWE – najnowsze trendy branżowe, nowości produktowe, techniki fryzjerskie, urządzenia i wyposażenie salonów.
  • PANEL EDUKACYJNY – wykłady prowadzone w multimedialnych salach konferencyjnych.
  • MISTRZOSTWA FRYZJERSKIE – TOP CITY – kategoria kreatywna MASTER; kategoria męska BARBER STYLE.
  • MISTRZOSTWA dla juniorów – KONKURS FRYZJERSKI O PUCHAR ŚLĄSKA.
  • PASAŻ TARGOWY – stoiska czołowych marek fryzjerskich: kosmetyki, akcesoria, wyposażenie, media, akademie fryzjerskie. Ponad 500 marek prezentowanych na targach.

A czego możecie spodziewać się od salonu Saphona po takiej wizycie, na pewno zbierzemy wiele informacji o nowościach na rynku fryzjerskim, wzbogacimy nasze doświadczenie, może wprowadzimy światowe nowinki w naszym salonie dla Was 😉 Efektywnie spędzimy czas wśród ludzi z branży, tym samym będziemy dążyć do wysokiej jakości naszych usług. Trzymajcie za nas kciuki.