NCBS II – NEUROCONTROL BALANCE SYSTEM

Nowy zabieg Charmine Rose w Saphona

NCBS II – NEUROCONTROL BALANCE SYSTEM (kwas migdałowy i laktobionowy) / cena: od 100,00

ncbs_II_zabieg_charmine_rose_saphona_poznan_09_2015Jest to kuracja eliminująca nierówności skóry i niedoskonałości, jakie pozostawiają po sobie zmiany trądzikowe. Zabieg oparty jest na synergistycznym działaniu substancji z grupy alfa i polihydroksykwasów (kwas migdałowy i laktobionowy). Kwas migdałowy posiada silne działanie rewitalizujące, bakteriobójcze i rozjaśniające. Struktura chemiczna podobna antybiotykom o szerokim spektrum działania wspomaga likwidację trądziku. Polecany jest szczególnie dla osób nietolerujących kwasów AHA o mniejszej cząsteczce (np. kwas glikolowy), a połączenie z kwasem laktobionowym zwiększa jego właściwości naprawcze i regenerujące.

  1. Wskazanie: blizny i przebarwienia potrądzikowe, skóra ze skłonnością do łojotoku i powstawania trądziku, rozszerzone ujścia mieszków włosowych (pory), nierówny koloryt skóry, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, zmniejszenie i wygładzenie warstwy rogowej.
  2. Cel: regeneracja włókien kolagenowych, redukcja blizn i przebarwień potrądzikowych, normalizacja wydzielania sebum, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry, regulacja keratynizacji i regeneracja naskórka, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, zapobieganie rozwoju trądziku pospolitego.
  3. Czas trwania jednego zabiegu to ok. 30 min.

‪#‎zabieg‬ ‪#‎charminerose‬ ‪#‎saphona‬ ‪#‎poznan‬ ‪#‎salon‬ ‪#‎kosmetyka‬‪#‎kosmetyczka‬ ‪#‎twarz‬ ‪#‎dekolt‬ ‪#‎szyja‬ ‪#‎uroda‬ ‪#‎pielegnacja‬ ‪#‎relaks‬