Nowe urządzenie i zabiegi


Serdecznie zapraszamy na nową serię zabiegów pielęgnacyjnych z wykorzystaniem urządzenia pulsacyjnego DERMAPEN GH6006 Charm Medi od Charmine Rose do terapii mikroigłowej. Kosmetyczki salonu Saphona już są po pełnym szkoleniu z obsługi tego urządzenia kosmetycznego, jak i preparatów – koktajli – specjalnie przeznaczonych do tego typu zabiegów. W ofercie posiadamy:

  • KWAS HIALURONOWY – HYALURON MESO Koktajl odżywczy zaleca się stosować do zabiegów mezoterapii mikrogłowej, bezigłowej oraz do aplikacji manualnej po intensywnych zabiegach takich jak: mikrodermabrazja, eksfoliacja kwasami, radiofrekwencja. Przeznaczony do skóry suchej i odwodnionej, na zmarszczki mimiczne. Preparat silnie i długotrwale nawilża skórę, wbudowuje się w zewnętrzne warstwy naskórka, chroniąc przed nadmierną transepidermalną utratą wody, wzmacnia naturalny płaszcz hydro-lipidowy skóry, uelastycznia i wygładza zmarszczki mimiczne.
  • JEDWAB-DMEA 3% • AMINO-DMEA 3% MESO Koktajl odżywczy zaleca się stosować po intensywnych zabiegach takich jak: mikrodermabrazja, eksfoliacja kwasami, radiofrekwencja. Przeznaczony do skóry dojrzałej i wiotkiej, która utraciła jędrność i zmieniła owal twarzy, na zmarszczki mimiczne i bruzdy oraz twarz i inne partie ciała. Preparat zwiększa elastyczność i napięcie skóry, wygładza zmarszczki mimiczne, przyspiesza regenerację włókien kolagenowych i elastynowych, redukuje głębokość bruzdy nosowo-wargowej, silnie odżywia i nawilża skórę.
  • BIO-MIMETIC MESO koktajl odżywczy peptydy bio-mimetyczne do zabiegów anty-aging z użyciem mezoterapii mikroigłowej, bezigłowej oraz aplikacji manualnej. Peptydy bio-mimetyczne, których przeznaczeniem są zabiegi anty-aging, skóra dojrzała, zmarszczki mimiczne, utrata jędrności skóry, do skóry suchej i szorstkiej. Preparat pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, poprawia napięcie skóry, zwiększa gęstość skóry, zmniejsza widoczność porów, redukuje zmarszczki mimiczne.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację przed wykonaniem takiego zabiegu.