Retinol Collagen Boost Reti Max 4%


Zapytaj w salonie urody Saphona o wyjątkowo skuteczną terapię odmładzającą i niwelującą niedoskonałości skóry.

RETINOL COLLAGEN BOOST

5 lat młodsza skóra już po jednym zabiegu z maską RetiMax 4% z linii Charm Medi. Rezultaty kuracji:

  • spłycenie zmarszczek
  • lepsze napięcie skóry
  • poprawa kolorytu
  • zwężenie porów
  • redukcja niedoskonałości i blizn potrądzikowych

Rozpoczyna się idealny czas na wykonanie intensywnie odmładzającego i wygładzającego zabiegu Retinol Collagen Boost, który cofnie wygląd twojej skóry o kilka lat. To unikalne na rynku, opatentowane przez Charmine Rose połączenie 4% retinolu – najbardziej aktywnej formy witaminy młodości (wit. A) z argininą – składnikiem intensyfikującym jego działanie terapeutyczne.

Po pierwszym zabiegu zauważysz wyraźne wygładzenie drobnych zmarszczek. Skóra będzie miękka w dotyku, zdecydowanie lepiej napięta. Jej koloryt się poprawi. Skóry o szarym odcieniu, czy cery palacza nabiorą witalności i świeżości. Dodatkowo przy cerach problematycznych zmniejszy się wydzielanie sebum oraz ilość wyprysków a pory ulegną zwężeniu. Retinol nie tylko usunie warstwy uszkodzonych komórek ukazując zdrowszą i zregenerowaną skórę, ale też zadziała w jej głębokich warstwach w rezultacie zwiększając ilość kolagenu i elastyny oraz składników odpowiadających za nawilżenie. Dzięki czemu efekt wypełnienia i wygładzenia będzie utrzymywał się przez wiele miesięcy.

Seria zabiegów pogłębi i zdecydowanie utrwali opisane wyżej efekty terapeutyczne. Zapytaj o szczegóły w salonie.

www.saphona.pl | #zabiegzRetinolem #CharmMedi #retinol #saphona #poznan #charminerose #zabiegodmładzający #zabieg #mlodosc #look #wyglad #piekno #skora #skin #zmarszczki #collagen #kosmetyczka