Subtil Care SUN

confezione-subtil-care-sun-solare-CHWILA PIĘKNA – SUBTIL CARE SUN oznacza zastosowanie prostych i szybkich działań. Dzięki krótkiemu czasowi aplikacji i braku konieczności spłukiwania produktów pielęgnacyjnych możesz dbać o włosy nie tracąc urlopowych chwil spędzanych na długotrwałych zabiegach.

SUN SUBTIL CARE oferuje doskonałą ochronę, będącą wynikiem badań dermokosmetycznych w zakresie pielęgnacji włosów.

Produkty z serii SUBTIL CARE SUN:

  1. Szampon do włosów i ciała Subtil Care linia SUN
  2. Wielofunkcyjny Dwufazowy, spray ochronny do włosów Subtil Care linia SUN
  3. Żel intensywnie nawilżający Subtil Care linia SUN
Szampon do włosów i ciała

SHP SUBTIL CARE SUN 250mlPo opalaniu – Szampon 2 w 1 do mycia włosów i ciała po kąpieli słonecznej. Jego specjalna formuła chroniąca kolor włosów, równocześnie nawilża włókna oraz przywraca im pierwotny pełny blask. Delikatna nuta zapachu daje poczucie świeżości, ponownie przenosząc nas w rozpalone słońcem plaże. Zawarte w innowacyjnym składzie preparatu oligoelementy, prowitamina B5 i specjalnie dobrane filtry UV skutecznie przywracają optymalny poziom nawilżenia i chronią nawet w przypadku ekstremalnego nasłonecznienia. SPOSÓB UŻYCIA: Nanieść na mokre ciało i włosy. Delikatnie masować do spienienia. Spłukać obficie wodą. Unikać kontaktu produktu z oczami. Poj. 250 ml.


Wielofunkcyjny dwufazowy, spray ochronny do włosów
BIPHASE SUBTIL CARE SUN 200ml

Ochrona przed słońcem przed, w trakcie i po opalaniu – Wielofunkcyjny dwufazowy, spray ochronny chroni, nawilża i zapobiega plątaniu włosów przed, w trakcie oraz po ekspozycji na słońcu. Formuła wzbogacona filtrami UV chroni kolor i blask włosów. Włosy są głęboko nawilżone, łatwe do rozczesania i pełne blasku. Stosowanie preparatu kilkukrotnie w trakcie sesji plażowej, przed wyjściem na słońce i po opalaniu zapewnia wystarczającą ochronę włosów przed utratą wilgoci i zapobiega przesuszaniu włosów nawet w ekstremalnym nasłonecznieniu. SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem wstrząsnąć – starannie wymieszać obie fazy. Rozpylić na suche lub wilgotne włosy, przed ekspozycją na słońcu. Zastosować ponownie po kąpieli lub w przypadku dłuższego przebywania na słońcu. Nie spłukiwać. W przypadku przedostania się produktu do oczu należy natychmiast przepłukać je obficie wodą. Poj. 200 ml.


Żel intensywnie nawilżający

3D SUBTIL CARE HDPo opalaniu – Żel intensywnie nawilżający jest pielęgnacyjną odżywką, która wspomaga regenerację włókna włosa po ekspozycji na słońcu. Włosy są intensywnie nawilżone, łatwo się rozczesują i odzyskują piękny wygląd. Żel utrzymując optymalny poziom nawilżenia włosów poddanych intensywnemu wpływowi słońca regeneruje jednocześnie włókna tworząc łagodzący kompres z Panthenolu i prowitaminy B5. Każdorazowe użycie preparatu po kąpieli słonecznej zapewnia jedwabistą gładkość i łatwość rozczesywania oraz zdrowy wygląd nawet w ekstremalnych warunkach nasłonecznienia. SPOSÓB UŻYCIA Po ekspozycji na słońcu nałożyć równomiernie na wilgotne włosy i rozczesać. Nie spłukiwać. W przypadku przedostania się produktu do oczu należy natychmiast przepłukać je obficie wodą. Poj. 100 ml.