Szkolenia z Charmine Rose


Dziękuję Charmine Rose za nowe szkolenia, wspaniałe zabiegi, kosmetyki i miło spędzone chwile w Hotelu Aquarius SPA w Kołobrzegu.

Bądź bardziej GLAMOUR z Charmine Rose to temat pierwszego szkolenia, które odbyło się w Kołobrzegu. Prowadząca Marta zaprezentowała prestiżowy zabieg bankietowy dla idealnego wygładzenia i modelowania twarzy oraz ZŁOTE RÓŻE anti-aging. Już wkrótce nowe zabiegi w naszym salonie.

ON! to luksusowy, energetyzujący zabieg dla mężczyzn, zapewniający szybką regenerację zmęczonej i poszarzałej skóry oraz wspomagający dobre samopoczucie. (JUŻ DOSTĘPNY!) W kolejnej części szkolenia zagłębiliśmy się w SENSOLOGY czyli odprężający masaż oparty na technikach masażu klasycznego i refleksologii głowy.

Bliżej natury z Charmine Rose to zabiegi czerpiące z niezwykłych właściwości składników z głębi mórz i oceanów oraz organicznych olejów roślinnych. W ramach tego szkolenia odbyły się pokazy zabiegów na twarz i ciało, poznaliśmy nowe kosmetyki oraz maski algowe. #algowelove

~ kosmetyczka Paulina Kliczbor

#szkolenie #charminerose #kosmetyczka #kosmetyki #szkolenia #men #zabieg #pielegnacja #beauty #spa #nowezabiegi #kolobrzeg #aquarius #glamour#antiaging #charminerosepoznan #spa #relax #relaks #spapoznan  #laskarza5 #salonkosmetyczny #kosmetyczkapoznan #kobieta #woman #girl