Szkolenie Charmine Rose

Charmine_Rose_A_pantonJuż 6 grudnia 2015 roku kosmetyczki salonu Saphona wybierają się na Seminarium szkoleniowe JESIEŃ 2015 organizowane przez Laboratorium Urody Charmine Rose. W ramach spotkania dowiemy się o nowym zabiegu AZA ULTRA CARE – jest to zabieg z kwasem azelainowym dla skóry ultra wrażliwej, tłustej oraz ze skłonnościami do powstawania trądziku różowatego. Skuteczne zahamowanie rozwoju Propionibacterium acnes i Staphylococcus epidermidis.

2015-11-25 12.43.42

Nowością jest również PRO-RELIEF BODY LOTION – BALSAM ŁAGODZĄCY Z KWASEM SZIKIMOWYM, balsam intensywnie regenerujący skórę. Więcej informacji o udoskonalonym kremie PRO-BARIER SHIKIMIC CREAM. Nowe właściwości, nowe możliwości zastosowania.

SPARKS OF VENUS – to zabiegi przygotowujące przed bardziej inwazyjnymi terapiami. Pokaz jednego z zabiegów SPARKS OF VENUS (O2 DNA), zabieg natychmiastowo przywracający skórze zdrowy wygląd.

Zabieg ALGAE RE-VITALIZATION – Zabieg regenerująco-nawilżający z wykorzystaniem mikronizowanych alg morskich dla każdego rodzaju skóry. UWAGA! Maska Mikroalgowa Błękitna (MICROALGAE BLUE MASK) przeznaczona jest do twarzy i ciała.

A już niebawem te nowości przekażemy Wam, naszym klientom.
Trzymajcie za nas kciuki 😉