XRESUCE – ochrona włosów

/XRESCUE # TECHNOLOGY KERATRIXTM 3D-TECHNOLOGY INNOWACJA W KOLORYZACJI

pudelko_komplet/XRESCUE jest właśnie dla Was!

Abyśmy mogły spełniać Wasze marzenia o pięknych, zdrowych włosach i szybkich metamorfozach. Stosujemy zaawansowane techniki, rozjaśniamy, ściągamy kolor, farbujemy i rozwijamy swoją pasję z gwarancją zdrowych, lśniących, gładkich włosów.


Dlaczego SUBTIL /XRESCUE ?

#Niezrównana łatwość użycia i komfort pracy: Działanie: wzmocnienie włókna włosa i odporność na działanie chemii zawartej w farbach / rozjaśniaczach; Rozjaśniacz zachowuje 100% swoich właściwości odbarwiających; Brak bariery przenikania pigmentów koloryzujących podczas farbowania; Ułatwienie rozczesywania bezpośrednio po zabiegu.

# Niezmienne proporcje i technika dotychczasowych zabiegów: Proporcje mieszanki, czas oczekiwania, moc utleniacza nadal stosujesz jak zwykle; /XRescue jest kompatybilne ze wszystkimi markami farb i rozjaśniaczy;

# Wyjątkowe rezultaty: Doskonałe, intensywne i żywe kolory; Brak jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych zabiegiem; Włos jedwabisty w dotyku, sprężysty, błyszczący, łatwy do ułożenia.

# Wprowadziliśmy nową usługę dając Klientom to czego oczekują: Klienci poszukują jakości w dobrej cenie. Wyjątkowe wyniki /XRESCUE. Zyskujemy bezpieczeństwo i pewność doskonałego rezultatu. Klientki zadowolone z efektu koloryzacji czy nawet ekstremalnej metamorfozy wracają do Nas i polecają Nasz salon.

rescue_www_5