Mezoterapia mikroigłowa Charmine Rose


Mezoterapia mikroigłowa urządzeniem Charm Pen ® to skuteczna wielokierunkowa odpowiedź na różne problemy skóry twarzy, szyi, ciała oraz głowy:
✔ zmarszczki, wiotkość skóry
✔ blizny, rozstępy
✔ rozszerzone „pory”, blizny potrądzikowe
✔ przerzedzanie włosów, początki łysienia
✔ nierówny koloryt, przebarwienia, skóry unaczynione

Dzięki zaawansowanej technologii mikronakłuwania skóry połączonej ze specjalistycznymi koktajlami dopasowanymi do odmiennych potrzeby każdego klienta, mezoterapia mikroigłowa wykazuje wysoce skuteczne działanie. Skóra już po pierwszym zabiegu jest wyraźnie bardziej napięta, wypełniona i wygładzona, poprawia się także jej koloryt. Natomiast wielozabiegowe kuracje pogłębione kierunkowym działaniem koktajli znakomicie sprawdzają się w intensywnych terapiach na ciało, twarz, szyję i skórę głowy.

Seria zabiegów intensywnie pobudzi produkcję kolagenu i elastyny wymuszając jednocześnie regenerację i odnowę naskórka. Dzięki temu zredukuje zmarszczki i wiotkość skóry oraz zagęści jej strukturę, dodatkowo zwężając ujścia mieszków włosowych, czyli tzw. szerokie pory. Koloryt skóry po kuracji znacznie się poprawi, przebarwienia zredukują się a naczynka staną się mniej widoczne. Ponadto doskonale sprawdzi się w zabiegach ujędrniających na ciało oraz w redukcji rozstępów i blizn, także tych potrądzikowych.

U Pań borykających się z problemem przerzedzania włosów lub dla Panów z początkami łysienia mikronakłuwanie skóry znakomicie pobudzi i odżywi cebulki włosów wzmacniając je i stymulując wzrost nowych włosów.

Dlaczego zabieg urządzeniem Charm Pen ® jest tak wyjątkowy?

 • odczucia bólowe są znacznie zredukowane dzięki wysokim obrotom, intensyfikacja nakłuć w czasie powoduje „oszukiwanie” układu nerwowego i zmniejszenie dyskomfortu (12 do 16 tysięcy obrotów na minutę), zabieg trwa krótko i jest wysoce skuteczny
 • kosmetyczka dysponuje 10 rodzajami kartridży (końcówek z igłami), dopasowanymi do profilu zabiegu
 • urządzenie jest przystosowane do dezynfekcji i ma jednorazowe końcówki a koktajle są pakowane w sterylnych warunkach i wykorzystywane – jedna fiolka dla jednej klientki, dzięki temu zabieg jest w pełni bezpiecznykosmetyczka dysponuje 6 rodzajami koktajli dopasowanymi do różnych potrzeb:
  • z komórkami macierzystymi
  • z peptydami biomimetycznymi
  • z kwasem hialuronowym
  • z DMAE
  • ze składnikami wzmacniającymi naczynka oraz
  • ze substancjami redukującymi przebarwienia.

Niebawem pojawią się także w salonie Saphona koktajle do ciała wzmacniające efekty ujędrniania oraz redukcji rozstępów. Nie czekaj. Zapisz się już dziś na zabieg Mezoterapii mikroigłowej urządzeniem Charm Pen ® Charm Medi ®. Sprawdź na własnej skórze jak wspaniałe efekty przyniesie kuracja.

#charminerose #charmpen #charmmedi #mikroiglowka #koktajle