Seminarium Szkoleniowe Charmine Rose Wiosna 2018


Kosmetyczki salonu urody Saphona Paulina Kliczbor & Milena Marzec już po Seminarium Szkoleniowym Wiosna 2018 z Charmine Rose, które odbyło się w ubiegły weekend w Poznaniu. Zaprezentowane zostały nowości z oferty Charm Medi i Charmine Rose.

IMMUN SENSILINE – Zabieg oparty na technologii MIKROBIOTA, wspomagający przywrócenie i utrzymanie prawidłowej mikroflory skóry odpowiedzialnej za jej odporność. Opracowany z myślą o cerze nadwrażliwej i alergicznej, a także podrażnionej.

ROSALINE THERAPY – Kuracja oparta na kompleksowym podejściu do problemu skór naczyniowych z tendencją do trądziku różowatego! Nowa technologia GELTRAP™ – innowacyjność marki Charmine Rose ®.

BODY ARCHITEC PROGRAM – Intensywny program zewnętrznej stymulacji do walki z miejscowymi defektami ciała, takimi jak: rozstępy i problem wiotkości skóry. Zainspirowany doświadczeniami medycyny estetycznej, oparty na terapii krzyżowej kwasów AHA i mezoterapii mikroigłowej – NOWE koktajle do ciała!

RETINOL COLLAGEN BOOST Aktywator odnowy! Specjalistyczny zabieg złuszczająco-regenerujący. Zastosowanie unikalnego, integralnego systemu RCA, opartego na argininie i retinolu – innowacyjność na rynku kosmetycznym!

Już wkrótce w salonie! Do zobaczenia podczas zabiegu…

#ChamineRose #CharmMedi #kometyki #pielegnacja #kosmetyka #kosmetyczka #zabieg #beauty #look #poznan #saphona #ZabiegKosmetyczny #Nowości #New #KosmetyczkaPoznan #skóra #skin #SaphonaPoznan